Nano protector – jak go używać

Nano protector – jak go używać

Najlepszą ochroną dla wielu powierzchni będzie innowacyjny preparat, który sprawi, że nie będą one narażone na zabrudzenia i wilgoć.

Nano protector – sposób użycia

Jest to produkt w aerozolu, dlatego jego aplikacja jest niezwykle prosta. Najpierw butelką trzeba wstrząsnąć, następnie należy trzymać ją w pionowej pozycji. Następnie, oczyszczoną i suchą powierzchnię wybranego przedmiotu (np. buta, plecaka, czy materiałowego mebla) trzeba spryskać preparatem z odległości około trzydziestu centymetrów. Środek musi być rozprowadzony obficie, dokładnie i bardzo równomiernie. Spryskany przedmiot trzeba pozostawić do wyschnięcia. Bardzo rzadko zdarza się, by trzeba było powtarzać aplikację.

Zalety preparatu

Innowacyjna formuła nano protectora, składającego się z miliona hydrofobowych cząsteczek, jest stworzona do ochrony różnego rodzaju skór (skóry licowe, gładkie, olejowane, zamsz, nubuk). Produkt ten zaimpregnuje również każdy rodzaj tekstyliów. Stworzona przez preparat powłoka ochroni dane przedmioty zarówno przed brudem, plamami, jak i przed wilgocią. Do tego, impregnat nie będzie w żaden sposób ograniczał cyrkulacji powietrza – buty nadal będą je przepuszczały bez żadnych przeszkód, a skóra będzie „oddychała”. Ten innowacyjny środek jest również odporny na promieniowanie UV, a jego kolejną i bardzo ważną zaletą jest to, że nie zmienia koloru ani właściwości impregnowanych skór i materiałów.

Comments are closed.